ONZE KALENDER

Op deze pagina vind je waar en wanneer jij de raketten en renners van Tour de Tietema-Unibet aan het werk kunt zien!

No items found.
Ster van Zwolle
4 maart
Zwolle, Nederland
Ronde van Drenthe
12 Maart
Drenthe
Bredene Koksijde Classic
17 Maart
Koksijde
Olympia's Tour
22 - 26 Maart
Assen
Volta Limburg Classic
1 april
Eijsden, Limburg
Arno Wallaard Memorial
15 april
Meerkerk
Rutland-Melton CiCLE Classic
23 april
Oakham, Engeland
Slag om Woensdrecht
30 april
Woensdrecht
Ronde van Overijssel
6 mei
Rijssen
Trofee Maarten Wynants
7 mei
Helchteren, België
GP Herning
13 mei
Herning, Denemarken
Tour of Funen
14 mei
Middelfart, Denemarken
Veenendaal-Veenendaal Classic
20 mei
Veenendaal
Antwerp Port Epic
21 mei
Antwerpen
Marcel Kint Classic
27 mei
Kortrijk, België
Ronde van Limburg
29 mei
Hasselt, België
ZLM Tour
7 juni - 11 juni
NK Tijdrijden
21 juni
NK Wegwielrennen
24 juni
Limburg
BK Wegwielrennen
25 juni
Sibiu Tour
6 juli - 9 juli
Roemenië
Tour of Leuven
15 augustus
Leuven
Druivenkoers
19 augustus
Overijse
Egmont Cycling Race
20 augustus
Zottegem
Ronde van de Achterhoek
27 augustus
Groenlo
Tour of Britain
3 - 10 september
Engeland
Gooikse Pijl
17 september
Gooik
Omloop van het Houtland
20 september
Lichtervelde
Grand Prix Cerami
30 september
Frameries
EK/BK Gravel
1 oktober
Oud-Heverlee
Elfstedenrace
4 oktober
Friesland
Exact Cross Beringen
8 oktober
Beringen
Cyclocross Düsseldorf
14 oktober
Düsseldorf
Radquer Steinmaur
15 oktober
Steinmaur
Cyclocross Ardooie
19 oktober
Ardooie
Druivencross
22 oktober
Overijse
Nacht van Woerden
24 oktober
Woerden
Cyclocross Ruddervoorde
28 oktober
Ruddervoorde
Grand Prix de la Commune de Contern
29 oktober
Contern
Koppenbergcross
1 november
Melden
Jaarmarktcross Niel
11 november
Niel
Wereldbeker Dendermonde
12 november
Dendermonde
Aardbeiencross Merksplas
18 november
Merksplas
Wereldbeker Troyes
19 november
Troyes
Cyclocross Auxerre
26 november
Auxerre
Cyclocross Boom
2 december
Boom
Wereldbeker Flamanville
3 december
Flamanville
Cross Rucphen
7 december
Rucphen
Cross Essen
9 december
Essen
Cyclocross Heusden-Zolder
27 december
Zolder
Cyclocross Diegem
28 december
Diegem
Cyclocross Loenhout
29 december
Loenhout
GP Pétange
1 januari
Pétange
Cyclocross Gullegem
6 januari
Gullegem
BK Meulebeke
14 januari
Meulebeke
Cyclocross Otegem
15 januari
Otegem
Kasteelcross
20 januari
Zonnebeke
Tour of Antalya
8 februari - 11 februari
Antalya, Turkije
Le Samyn
27 februari
Dour, België
Ster van Zwolle
2 maart
Zwolle, Nederland
GP Criquielion
2 maart
Criquielion, België
GP Monseré
3 maart
Roeselare, België
Nokere Koerse
13 maart
Nokere, België
GP Denain
14 maart
Denain, Frankrijk
Bredene Koksijde Classic
15 maart
Bredene, België
Dorpenomloop Rucphen
17 maart
Rucphen, Nederland
Coppi e Bartali
19 maart - 23 maart
Emilia-Romagna, Italië
Olympia's Tour
20 maart - 24 maart
Medemblik, Nederland
Volta Limburg Classic
30 maart
Eijsden, Nederland
Scheldeprijs
3 april
Schoten, België
Brabantse Pijl
10 april
Overijse, België
Amstel Gold Race
14 april
Limburg, Nederland
Tour of the Alps
15 april - 19 april
Alpen
Tour of Turkey
21 april - 28 april
Turkije
Famenne Ardenne Classic
28 april
Marche-en-Famenne, België
Ronde van Overijssel
4 mei
Overijssel, Nederland
Elfstedenronde Brugge
5 mei
Brugge, België
Tour de Hongrie
8 mei - 12 mei
Hongarije
4 Jours de Dunkerque
14 mei - 19 mei
Duinkerke, Frankrijk
Veenendaal - Veenendaal
18 mei
Veenendaal, Nederland
Antwerp Port Epic
19 mei
Antwerpen, België
Ronde van Limburg
20 mei
Limburg, België
Tour of Norway
23 mei - 26 mei
Noorwegen
Rund um Köln
26 mei
Köln
Circuit Franco Belge
29 mei
Tournai, België
Franco Belge
1 juni
Tournai
Brussels Cycling Classic
2 juni
Brussel
Dwars door het Hageland
8 juni
Aarschot
Belgium Tour
12-16 juni
België