Word Meesterknecht en pre-order het nieuwe shirt

Daar gaan we! De renners bereiden zich voor in Spanje en jij kan als Meesterknecht dat van heel dichtbij volgen. We leggen nog even uit wie onze Meesterknechten zijn en misschien nog wel belangrijker, hoe jij het TDT-Unibet teamshirt als Meesterknecht kan pre-orderen.

Als Meesterknecht nemen we je mee achter de schermen met video's, foto's en andere updates, houden we de Youtube-video's vrij van advertenties en heb je toegang tot exclusieve extra's zoals winacties en social rides met onze kopmannen. Zo ben je als Meesterknecht echt onderdeel van ons team en gaan we komende jaren heel veel mooie avonturen samen beleven.

“SAMEN MET ALLE MEESTERKNECHTEN BELEVEN WE VANAF HET BEGIN ONVERGETELIJKE AVONTUREN. DIT JAAR GAAN WE NOG EEN STAP VERDER EN VORMEN MEESTERKNECHTEN DE KERN VAN ONS TEAM.” - Bas

Bovenop de extra video's en updates kan je nu als Meesterknecht als allereerste ons nieuwe teamshirt pre-orderen. Dus ben je nog geen Meesterknecht en wil je maar al te graag er op uit in ons nieuwe teamshirt? Meld je aan als Meesterknecht en unlock direct het shirt. Zien we jou in stijl bij onze social rides en toertochten?

Meesterknecht worden? Klik dan hier en meld je aan